سویشرت شلوار دخترانه بچگانه

بلک مدا - سایت و فروشگاه اینترنتی پوشاک تیشرت، شلوار اسلش، هودی، پلیور- بلک مُدا

وقتی حرف از فصل سرما می‌شود یاد لباس‌های گرم و نرم می‌افتیم. یکی از لباس‌های جذابی که برای فصل سرما در بازار به فروش می‌رسد و طرفداران زیادی هم دارد سویشرت است. در این مقاله می خواهیم راجع به سویشرت شلوار دخترانه بچگانه با شما صحبت کنیم.

سویشرت یک کلمه غیرفارسی است و به لباس گرمی گفته می‌شود که پارچه‌ی آن بر پایه‌ی نخ و کتان است که ضخامت کافی برای گرم نگه داشتن بدن را دارد و عرق را به خود جذب می‌کند.

 سویشرت ضمن گرم بودن تهویه مناسبی دارد و همچنین راحتی کافی را دارد و لباس آنچنان مجلسی محسوب نمی شود. قبلا سویشرت‌ها به این مدل که امروزه هستند نبودند ولی امروزه با گفتن کلمه سویشرت لباسی گرم ولی نسبتا نازک و معمولا با زیپ یا کلاه و جیب در ذهن‌ها تداعی می‌شود.

به تدریج این لباس وارد دنیای مد شد و طرح‌های مختلفی از آن وارد بازار شد. سویشرت در فصل سرما هم طرفداران بزرگسال دارد هم کودکان این لباس را می‌پسندند. دلیل اصلی استقبال بچه‌ها از این لباس تنوع زیاد در مدل و طرح آن است و همچنین راحتی این لباس است. بچه‌ها عموما خواستار لباسی هستند که گرم و نرم باشد و راحتی لازم را داشته باشد و مزاحم بازی آن‌ها نشود. سویشرت‌ها انواع ساده و طرح دار دارند و در مدل‌ها و طرح‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند.

یکی از انواع سویشرت که بسیار مورد علاقه والدین و بچه‌ها است، سویشرت شلوار دخترانه بچگانه است که در این مقاله می‌خواهیم در موردش صحبت کنیم. همراه ما باشید.

بلک مدا - سایت و فروشگاه اینترنتی پوشاک تیشرت، شلوار اسلش، هودی، پلیور- بلک مُدا

سویشرت شلوار دخترانه بچگانه

سویشرت‌ها معمولا جلو بسته هستند و به صورت جلو باز خیلی کم در بازار موجود هستند. سویشرت‌ها لباسی اسپورت محسوب می‌شوند که هم مناسب دختران و هم مناسب پسران هستند. و اگر مورد استفاده بزرگسالان باشد، اکثرا در مکان‌ها یا مراسم‌های رسمی نمی پوشند و بیشتر برای فعالیت‌های روزانه و یا حتی ورزش در فصل سرما و کوهنوردی استفاده می‌شود.

سویشرت دخترانه معمولا در رنگ‌های جذاب و فانتزی دوخته می‌شود و طرح‌های خیلی خاصی دارد که مناسب دختران خوش سلیقه است. این لباس معمولا با یک شلوار خوشگل ست میشود که کودک شما را خوش تیپ تر جلوه می‌دهد.

سویشرت‌ها انواع بلند و کوتاه دارند. سویشرت‌های بلند با ساپورت و یا شلوار تنگ ست می‌شوند و سویشرت‌های کوتاه با شلوار جین و کتان استایل خاصی به دختر بچه‌ها می‌دهند.

در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سویشرت و شلوار کد 220

395,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سویشرت و شلوار کد 219

395,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سویشرت و شلوار کد 218

395,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سویشرت و شلوار کد 217

395,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سویشرت و شلوار کد 216

395,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سویشرت و شلوار کد 215

395,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سویشرت و شلوار کد 214

395,000 تومان

ست سوئیشرت و شلوار

ست سویشرت و شلوار کد 221

395,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سوئیشرت وشلوار کد 179

455,000 تومان
در انبار موجود نمی باشد

ست سوئیشرت و شلوار

ست سوئیشرت وشلوار کد 178

385,000 تومان

نکاتی که باید در هنگام خرید سویشرت دخترانه بچگانه باید در نظر بگیرید

هنگام خرید سویشرت شلوار برای دختر بچه هایتان لطفا به سایز آن هم توجه کنید با توجه به اینکه بچه‌ها زود بزرگ می‌شوند اگر لباس کوچک انتخاب کنید احساس راحتی را از کودک خود می‌گیرید و شاید اصلا کودک راغب نباشد که آن لباس را بپوشد ولی اگر سایز مناسبی خرید کنید هم کودکتان و هم شما از خریدتان راضی خواهید بود.

جنس سویشرت معمولا برا اینکه راحتی را فراهم کند و گرمای مطلوب را داشته باشد عموما از نخ است. البته سویشرت‌ها در دو نوع ضخیم و نازک هستند که نوع ضخیم از نوع پشم و نوع نازک که خیلی سبک تر است از نوع نخ هست.

 معمولا ناحیه داخلی سویشرت‌های ضخیم از کرک پوشیده می‌شود؛ البته این کرک هم باید از جنس مطلوب باشد تا باعث حساسیت بچه‌ها نشود و به لباس‌های دیگر نچسبد یا به تدریج نریزد.

 سویشرت‌های بافت هم در بازار موجود هست که اگر طرفدار لباس‌های بافت هستید می‌توانید به راحتی آن را تهیه کنید.

تمام خانواده‌ها دوست دارند فرزندشان استایل خوبی داشته باشد و برای خرید لباس برای کودکشان دقت خاصی به خرج می‌دهند برای انتخاب سویشرت دخترانه و بچگانه هم باید به نکات زیادی دقت کرد.

 سویشرت دخترانه و بچگانه باید جنس مناسب با بدن کودک شما داشته باشد اگر سویشرت بافت انتخاب می‌کنید، بافت نباید زیاد زبر باشد تا باعث اذیت کودک شود.

 اگر سویشرتی مدنظرتان هست که داخلش کرک دار است باید به جنس کرک‌ها دقت کنید تا حساسیت و آلرژی خاصی بروز ندهد.

 باید توجه کنید که سویشرت برای کدام فصل انتخاب می‌کنید اگر برای فصل بهار است، باید از جنس نارک و آستین بلند آن استفاده کرد و رنگ‌های ملایمی مثل آبی، صورتی، سفید و … ولی اگر برای فصل پاییز و زمستان هست باید جنس ضخیم تری را انتخاب کنید که ترجیحا کلاه و جیب هم داشته باشد و رنگ‌های گرم مانند نارنجی، قرمز، زرشکی و … مناسب این فصل هاست.

انتخاب طرح سویشرت شلوار دخترانه بچگانه

مدل و طرحی که روی لباس هست در ذهن کودک تاثیر بسزایی دارد باید طرح هایی که روی سویشرت دختر شماست با روحیه دخترانه و بچگانه اش مطابقت داشته باشد و کودک احساس شادی و سرزندگی بکند.

باید سویشرت کودک دوخت ساده داشته باشد تا کودک در آن احساس راحتی بکند و مانع فعالیت‌های کودکانه بازی و سرگرمی اش نشود این ویژگی باعث می‌شود کودک از لباس زده نشود و شما خیلی راحت آن لباس را به کودک بپوشانید.

اصول ست کردن سویشرت شلوار دخترانه بچگانه

همانطور که اشاره شد سویشرت‌ها معمولا با هر لباسی ست می‌شوند و استایلی مدرن تر و به روز تر به کودک می‌دهند. در فصل‌های تابستان می‌توانید سویشرت نازک را بایک شلوار کوتاه و کفش تابستانی شیک ست کنید.

در فصل پاییز سویشرت‌ها با شلوار جین و کتان که رنگی مناسب با سویشرت داشته باشد و یک جفت کفش اسپورت ست کنید.

در فصل زمستان سویشرت را با کفش‌های مثل بوت و نیم بوت یا اسپورت همراه با کاپشن چرم یا اورک کت یا پافر ست کنید که جلوه ایی شیک و اسپورت را به تیپ کودکتان می‌دهد.

همچنین شما می‌توانید هنگام خرید سویشرت شلوار ست خرید کنید تا با مسئله ست کردن روبرو نشوید خیلی راحت سویشرت و شلوار ست و هم رنگ و هم طرح را خرید کنید.

بلک مدا - سایت و فروشگاه اینترنتی پوشاک تیشرت، شلوار اسلش، هودی، پلیور- بلک مُدا

سویشرت شلوار دخترانه بچگانه را از کجا تهیه کنیم؟

در سراسر ایران می‌توانید سویشرت و شلوار بچگانه دخترانه را باقیمت‌های مطلوب و متناسب با جنس آن از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید. معمولا قیمت‌های سویشرت و شلوار‌های دخترانه با توجه به کارایی هایی که دارند آنقدر‌ها هم بالا نیست می‌توانید با اندکی هزینه کودکتان را خوشتیپ تر کنید و احساس راحتی و خوشحالی را در فرزندتان رقم بزنید.

 

سخن آخر

 در این مقاله تمامی اطلاعات مربوط به داشتن یک استایل شیک برای دختر کوچولوی شما، در اختیارتان قرار دادیم.

توصیه ما این است که در زمان خرید به این نکته دقت داشته باشید، جنس لباس حساسیت نداشته باشد و پس از شستن، رنگ پس ندهد.

اگر سوالی در این زمینه دارید، با ما در قسمت نظرات مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.